profi credit

Pożyczki

szybko i uczciwie


do 25 000 zł

RRSO - 89.93 %

Szeroka

oferta

pożyczek konsumenckich

Pożyczki

dla

dla przedsiębiorców

Witamy na stronie biura PROFI CREDIT we Wrocławiu.

Biuro czynne
w godzinach

Pn-Pt 9:00 – 17:00

Nasza oferta

Potrzebujesz gotówki? Pożyczka w PROFI CREDIT - szybko, bezpiecznie, uczciwie!
Szybka i bezpiecznapożyczka

Pożyczka dla Ciebie

Pożyczka dla Twojej firmy?

Pożyczka dla Twojej firmy?

Pożyczka
na oświadczenie

Pożyczka przeznaczona dla szerokiej grupy osób, które potrzebują środków finansowych na dowolny cel. To dobra pożyczka dla wymagających klientów. Podstawowymi korzyściami naszych pożyczek są wysokość kwoty pożyczki do 25 000 zł oraz okres kredytowania do 36 miesięcy. Jest to również szybka pożyczka dla emeryta i rencisty. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności to opcja idealna dla Ciebie! Dzięki temu w bezpieczny sposób możesz uzyskać pożyczkę gotówkową. Jeśli jesteś zatrudniony na umowę zlecenia lub umowę o dzieło również możesz starać się o uzyskanie naszej bezpiecznej pożyczki. Jeśli interesuje Cię pożyczka gotówkowa na uczciwych warunkach to mamy produkt właśnie dla Ciebie!


Dlaczego warto pożyczać w PROFI CREDIT?

 • Jesteśmy szybcy - pomagamy także w nagłych sytuacjach - pieniądze są dostępne u nas maksymalnie szybko
 • Chronimy Twój budżet - pożyczamy nawet na 36 miesięcy. Dzięki temu wysokość raty zbytnio Cię nie obciąży
 • Ograniczamy formalności - aby wnioskować o pożyczkę będziesz potrzebował tylko podstawowego zestawu dokumentów
 • Jesteśmy elastyczni - wybierając "Twój Pakiet" w razie chwilowych problemów łatwo odroczysz termin spłaty lub obniżysz swoje raty o połowę
 • Szanujemy Twój czas - aby zweryfikować swoją zdolność kredytową nie musisz ruszać się z domu – decyzję dostaniesz przez telefon
 • Doceniamy lojalność - spłacając raty terminowo budujesz zaufanie. Kolejną pożyczkę będziesz mógł dostać na dowód osobisty

Podstawowe informacje

Najważniejsze korzyści

 • długi okres kredytowania aż do 36 miesięcy
 • wysokie kwoty pożyczki aż do 25 000 zł
 • dla osób od 18 do 80 roku życia
 • możliwość odroczenia lub obniżenia rat w ramach "Twojego Pakietu"

Pożyczka dla:

 • osób zatrudnionych nawet w oparciu o umowę zlecenie czy umowę o dzieło
  (dochód minimalny 800 zł netto)
 • emerytów / rencistów
  (dochód minimalny 700 zł netto)
 • osób zameldowanych na terytorium Polski

Potrzebne dokumenty

 • kopia dowodu osobistego
 • oświadczenie lub zaświadczenie o zarobkach (zaświadczenie jest potrzebne w przypadku wnioskowania o kwotę powyżej 9 000 zł)
 • rachunek za media
 • wyciąg z konta bankowego (w przypadku wnioskowania o kwotę powyżej 9 000 zł)

Pożyczka biznesowa

Jeśli Twoja firma potrzebuje bezpiecznej pożyczki do 4 000 zł to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Masz szansę na szybką pożyczkę przy minimum formalności!

Podstawowe informacje


Najważniejsze korzyści

 • możliwość odroczenia rat
 • szybka decyzja kredytowa
 • możliwy poręczyciel
 • minimum formalności
 • wysoka przyznawalność
 • szybka pożyczka gotówkowa

Pożyczka dla:

 • osób w wieku: 18 - 80 lat
 • prowadzących działalność gospodarczą
  od minimum 3 miesięcy
 • prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Wymagane dokumenty

 • kopia dowodu osobistego wnioskodawcy
 • rachunek za media

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego osoby wnioskującej o udzielenie pożyczki

Skontaktuj się z nami

Koszt zgodny z taryfą operatora

Kariera

Interesuje Cię kariera w branży finansowej? Szukasz stabilnej pracy, która umożliwi Ci stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych? Zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy:

Zobacz aktualne oferty pracy

Trwa wysyłanie.

Wypełnij formularz - oddzwonimy


Pełna treść klauzuli Polityka prywatności

Dziękujemy

za wypełnienie formularza.
Nasz doradca skontaktuje
się z Państwem w ciągu 24h

Błąd

Administratorem danych osobowych jest PROFI CREDIT Polska S.A., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PROFI CREDIT Polska S.A. drogą elektroniczną, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych dotyczących produktów i usług Spółki, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez administratora danych oferty pożyczkowej. Udostępnienie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i usunięcia na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Jeśli zechcą Państwo zrezygnować z otrzymywania w przyszłości wiadomości e-mail lub odbierania połączeń telefonicznych należy zadzwonić pod nr 801 700 999 dla tel. stacjonarnych lub 33 499 60 00 dla tel. komórkowego.

Wstęp
PROFI CREDIT Polska S.A. (dalej zwany "PROFI CREDIT") jest właścicielem serwisu http://www.proficredit.pl a także innych stron w domenie www.proficredit.pl. PROFI CREDIT z siedzibą w ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała jako administrator danych osobowych dba o ochronę prywatności użytkowników swoich stron internetowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2001 r. Nr. 101 poz. 926 ze zm.). Niniejszy dokument dotyczy wyłącznie stron należących do PROFI CREDIT.
Na stronach PROFI CREDIT umieszczone są formularze kontaktowe. Wypełnienie i wysłanie formularza kontaktowego oznacza przekazanie danych osobowych znajdujących się w formularzu do PROFI CREDIT. Przekazanie danych osobowych jest każdorazowo dobrowolne, a osobom udostępniającym dane służy prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe jakie mogą być przetwarzane przez PROFI CREDIT to następujące informacje identyfikujące daną osobę : imię, nazwisko, nr telefonu, adres email, kod pocztowy, PESEL.
Państwa dane będą przetwarzane przez PROFI CREDIT w celu podjęcia przez PROFI CREDIT na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z przygotowaniem dla Państwa oferty i zawieraniem umów, w tym na skontaktowanie się PROFI CREDIT w celu przedstawienia oferty pożyczkowej. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane przez PROFI CREDIT wyłącznie: podmiotom upoważnionym przez przepisy prawa (w tym podmiotom wskazanym w art. 105 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 72, poz. 665, ze zm.), oraz podmiotom na rzecz których udzielili Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych – jeżeli taka zgoda została udzielona.
Bezpieczeństwo danych
Wprowadziliśmy środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony danych użytkownika przed utratą, zniszczeniem, kradzieżą bądź dostępem ze strony nieupoważnionych stron trzecich.
Prawo do informacji
Informujemy o przysługującym Państwu na podstawie Ustawy prawie dostępu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usuwania. Korespondencję w sprawie polityki prywatności prosimy kierować pisemnie na adres: PROFI CREDIT Polska S.A., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, lub telefonicznie pod nr 801 700 999 dla tel. stacjonarnych lub 33 499 60 00 dla tel. komórkowego.